Składane stoły do masażu z podnoszonym oparciem – najlepsze propozycje
Wśród ofert pojawiających się na rynku można znaleźć różnorodne stoły do masażu: przenośne i stacjonarne, z dodatkową nogą stabilizującą, z zaawansowaną regulacją leżyska lub z funkcjonalnymi elementami wyposażenia, wspierającymi pracę terapeuty. Ciekawą propozycją są także składane modele z blatem z podnoszonym oparciem. Tego typu stoły do masażu z pewnością sprawdzą się we wszelkich gabinetach kosmetycznych czy w salonach Spa. Jeśli zatem jesteś na etapie poszukiwań takiego łóżka, sprawdź koniecznie nasze propozycje.
STOŁY DO MASAŻU Z PODNOSZONYM OPARCIEM – CO MUSISZ O NICH WIEDZIEĆ
Przed wyborem swojego wymarzonego, profesjonalnego stołu zastanów się, jakie będzie jego podstawowe przeznaczenie. Dobierz go przede wszystkim do sposobu swojej pracy oraz technik, którymi posługujesz się na co dzień. Stoły do masażu – choć z pozoru wydają się do siebie podobne – w rzeczywistości różnią się parametrami technicznymi, konstrukcją i jakością materiałów. Zatem jeżeli wykonujesz zabiegi kosmetyczne, masaż twarzy i stóp, drenaże, zajmujesz się refleksologią lub metody, z których korzystasz, wymagają uniesienia wybranej partii ciała pacjenta, postaw na model z podnoszonym blatem. Dzięki unoszonej sekcji zadbasz o odpowiednie wypozycjonowanie leżyska, które zapewni ergonomiczny i niezwykle komfortowy zabieg. W niektórych przypadkach nie będą Ci również potrzebne dodatkowe akcesoria jak wałki czy kliny, ponieważ możesz posłużyć się ruchomym segmentem stołu, co znacznie usprawni Twoją pracę.
NAJLEPSZE STOŁY DO MASAŻU Z REGULOWANYM OPARCIEM
Decyzja podjęta – wiesz, że interesują Cię przenośne stoły do masażu z podnoszonym blatem. Pora na ustalenie budżetu i wybór konstrukcji. Aluminiowa będzie lżejsza i odporniejsza na uszkodzenia, z kolei drewniana wykonana jest z wytrzymałej, solidnej sklejki, która swoją wyjątkową estetyką ociepli wnętrze Twojego gabinetu. Zobacz na nasze zestawienie polecanych modeli z regulowanym oparciem, w różnych przedziałach cenowych. Zarówno początkujący masażyści i fizjoterapeuci, jak i bardziej zaawansowani specjaliści znajdą wśród nich ciekawe propozycje.
- Aluminiowe stoły do masażu
- Drewniane stoły do masażu
Ten 3 segmentowy model to sprawdzone i ekonomiczne rozwiązanie. Wyróżnia go lekka konstrukcja nóg z dodatkowym wzmocnieniem oraz bardzo komfortowa 5 cm pianka. W zestawie znajdziesz również dodatkowe wyposażenie: regulowany podgłówek, zatyczkę do otworu na twarz, półkę przednią pod ramiona, podłokietniki i pokrowiec.
Szczególną uwagę w tym stole przykuwa atrakcyjny kształt profili aluminiowych w kształcie litery U, który zapewnia dużą stabilność oraz ułatwia dostęp do pacjenta. Dodatkowo został wyposażony w szybką regulację wysokości, dzięki specjalnemu przekrojowi nóg. Na wysoki komfort użytkowania wpływa także wysokoelastyczna pianka oraz linki powlekane o podwyższonej wytrzymałości.
To stół do masażu o niezwykle lekkiej konstrukcji i kompaktowych wymiarach. Jest bardzo wygodny w transporcie - zabierzesz go ze sobą nawet w daleką podróż samolotem. Został wyposażony w szybki system regulacji wysokości Fast Lock oraz piankę o odpowiedniej grubości 2,5 cm. To świetna propozycja dla mobilnych terapeutów.
Ten model zachwyca nie tylko atrakcyjną ceną i komfortowym blatem z podnoszonym oparciem w części lędźwiowej. Warto zwrócić uwagę również na jego stabilną, drewnianą konstrukcję, która ułatwia dostęp do pacjenta podczas masażu. Stół jest naprawdę wygodny w użytkowaniu i sprawdza się w różnych technikach masażu, terapii manualnej czy zabiegach kosmetycznych.
W przypadku tego łóżka do masażu zastosowano 10-pozycyjną regulację kąta nachylenia oparcia. Jego stelaż wykonano z solidnego drewna bukowego, ze specjalnymi frezami, zwiększającymi wytrzymałość. Cechuje go także komfortowy blat o grubości 4 cm oraz otwór na twarz w blacie stołu.
To zdecydowanie jeden najbardziej praktycznych i ergonomicznych stołów do masażu z regulowanym oparciem. Długość blatu 200 cm oraz szerokość 76 cm zapewniają niezbędną przestrzeń, potrzebną do wykonania masażu. Nogi stołu są lekko cofnięte względem krawędzi leżyska, dzięki czemu w narożnikach uzyskano dodatkowe miejsce. Z kolei dodatkowa listwa poprzeczna zwiększa stabilność całej konstrukcji.
Jak widzisz przenośne stoły do masażu to temat rzeka, można jej analizować po wieloma kątami. Tak naprawdę, wszystko będzie zależeć od Twoich indywidualnych preferencji czy technik, którymi posługujesz się w codziennej pracy. Pamiętaj, że możesz postawić też na profesjonalną stacjonarkę z zaawansowaną regulacją blatu, w tym także oparcia. To opcja, która pozwoli Ci na ustawienie leżyska w przeróżnych konfiguracjach. Najważniejsze jest jednak, by wybrany przez Ciebie stół do masażu był w pełni bezpieczny i testowany jakościowo.
Podmiot prowadzący reklamę: Habys sp. z o.o.
ZASTOSOWANIE: Składane stoły rehabilitacyjne umożliwiają fizjoterapeucie prawidłowe, bezpieczne i efektywne prowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych, fizjoterapii, fizykoterapii, masażu, mających na celu leczenie lub łagodzenie przebiegu chorób oraz skutków urazów/upośledzeń. Stosowane w gabinetach medycznych i lekarskich umożliwiają pacjentom przybranie prawidłowej postawy do przeprowadzenia efektywnego i bezpiecznego zabiegu lub badania. Budowa stołów rehabilitacyjnych pozwala fizjoterapeucie na łatwy i pełny dostęp do pacjenta z każdej strony, dzięki czemu wszelkiego rodzaju zabiegi przynoszą zamierzony skutek i zapewniają odpowiednie warunki do prowadzenia zabiegu/badania.