Joga z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Co chwilę słyszysz od znajomych, w telewizji czy Internecie o zaletach jej praktykowania. Chciałbyś spróbować ćwiczyć, szukasz różnych informacji na ten temat, ale dalej czujesz się zagubiony? Podpowiemy Ci, od czego zacząć i jakie akcesoria do jogi przydadzą Ci się na początek. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O JODZE? Joga to ćwiczenia, inaczej „pozycje”, łączone z technikami oddechowymi oraz medytacją. Nie bez powodu mówi się, że to praktyka, w której poprzez pracę nad ciałem, docieramy także do swojej duszy. Pomaga nam ona zachować wewnętrzną harmonię i spokój, jak i poznać bliżej swoją fizyczność. Jogę można ćwiczyć tak naprawdę wszędzie! W domu, na świeżym powietrzu, na zajęciach z instruktorem – wszystko zależy od czasu, jakim dysponujesz oraz Twoich indywidualnych preferencji.
Wśród ofert pojawiających się na rynku można znaleźć różnorodne stoły do masażu: przenośne i stacjonarne, z dodatkową nogą stabilizującą, z zaawansowaną regulacją leżyska lub z funkcjonalnymi elementami wyposażenia, wspierającymi pracę terapeuty. Ciekawą propozycją są także składane modele z blatem z podnoszonym oparciem. Tego typu stoły do masażu z pewnością sprawdzą się we wszelkich gabinetach kosmetycznych czy w salonach Spa. Jeśli zatem jesteś na etapie poszukiwań takiego łóżka, sprawdź koniecznie nasze propozycje. STOŁY DO MASAŻU Z PODNOSZONYM OPARCIEM – CO MUSISZ O NICH WIEDZIEĆ Przed wyborem swojego wymarzonego, profesjonalnego stołu zastanów się, jakie będzie jego podstawowe przeznaczenie.
Musi być niezwykle komfortowy i funkcjonalny. Powinien także wspierać pracę każdego terapeuty, masażysty czy fizjoterapeuty. Wiesz o jakim sprzęcie mowa? Stół rehabilitacyjny, bez którego ciężko rozpocząć swoją przygodę w zawodzie. Sprawdź jakie modele wybrać na początek. STÓŁ REHABILITACYJNY – PODSTAWOWY SPRZĘT MASAŻYSTY Stół do masażu należy dobrać przede wszystkim do potrzeb pacjenta i specjalisty, przeprowadzającego zabiegi. Aby terapia przynosiła konkretne efekty, musi być bezpieczny w użytkowaniu i wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. W zależności od trybu pracy można zdecydować się na stół rehabilitacyjny składany lub stacjonarny.